0048 22 673 55 48 info@stmech.pl
Zaznacz stronę

BORRIES

Borries Marking-Systems produkuje maszyny i narzędzia do bezpośredniego, trwałego znakowania w oparciu o technologię wypierania materiału.  Systemy znakujące Borries są stosowane na całym świecie w przemyśle samochodowym oraz przez jego dostawców, w przemyśle lotniczym i kosmonautycznym, przez producentów maszyn, w przemyśle elektrycznym i hutnictwie oraz w technologii medycznej.

Firma Borries została założona w 1952 roku w Ludwigsburgu w Niemczech. Siedziba firmy znajduje sie aktualnie w Pliezhausen w Niemczech. Pomimo, że Borries jest jednym z największych, najbardziej innowacyjnych i wydajnych dostawców na rynku, nie wyrzekł się cenionych atrybutów średniej firmy: Transparentności i niezawodności, krótkich dróg komunikacji i pewności procesów.

Największe znaczenie dla nas ma jakość i obsługa. Bardzo dużą wagę Borries przywiązuje do współpracy opartej na zaufaniu i partnerstwie oraz rozwoju w wyniku ścisłej współpracy z klientami.

Wymagania prawne dotyczące odpowiedzialności za produkty oraz związane z nimi wymagania odnośnie zapewnienia jakości sprawiają, że wyraźne i trwałe znakowanie jest bardzo ważne.