0048 22 673 55 48 info@stmech.pl
Zaznacz stronę

Nasze Cele

Dystrybucja i asysta techniczna w zakresie narzędzi, urządzeń do znakowania, wygładzania, fasteners, produktów do wykańczania, okrawania, artykułów technicznych i wyposażenia m. in. dla przemysłu mechanicznego, samochodowego i lotniczego.

Strona ‚S.T.M. Systemy i Technologie Mechaniczne, szczotki przemysłowe narzędzia, znakowanie, okrawanie, wygładzania, przedstawia ikonograficzną nawigację po oferowanych przez nas produktach. Jeżeli preferujesz opisowy przegląd naszej oferty możesz skorzystać z menu w pasku górnym strony. Produkty przez nas oferowane to narzędzia, produkty do wykorzystania w przemyśle, urządzenia lub akcesoria do znakowania różnymi technikami, urządzenia do specjalnych obróbek lub zadań.

W pierwszej kolumnie menu obrazkowego znajdują się narzędzia. Narzędzia z definicji służą do wykonania konkretnego zadania obróbkowego, np. szczotka posłuży do szczotkowania lub okrawania wiórów o grubości poniżej 0,1mm nie za mocno przywartych do detalu. Szczotki flex-hone mogą służyć do honowania. Okrawarki i gratowniki pozwalają na usuwanie nieco grubszych wiórów, takimi z którymi nie radzą sobie szczotki. Z uwagi na różną budowę pozwalają na specyficzne podejście do wióra i wyeliminowanie go z detalu. Do wiórów bardziej opornych oferujemy narzędzia w postaci bawełny ściernej lub pilników obrotowych.

Dział produkty to oferta konkretnych rozwiązań technicznych które pozwalają na zbudowanie urządzenia jak np. uchwyty lub mechanizmy liniowe Inocon, wkładki gwintowe zwiększą wytrzymałość połączenia gwintowanego.

Kolumna znakowanie to szeroka oferta narzędzi, akcesoriów i urządzeń do wykonywania różnego cech mechanicznych, barwnych lub chemicznych mające na celu oznakowanie lub trwałe oznakowanie przedmiotu. Znakowanie może być wykonane różnego typami czcionkami, głowicami numerującymi, laserami lub pisakami barwnymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kliknij na ikonę lub napis pod nią, aby uzyskać szczegóły naszej oferty.