0048 22 673 55 48 info@stmech.pl

WYTŁACZARKA PRZYWIESZEK C-410

C-410 jest następną generacją dobrze znanej drukarki C-400. Z wydajnością do 350 przywieszek na godzinę, co czyni ją o 45% efektywniejszą w stosunku do poprzedniego modelu.
Specyficzna konstrukcja na ciężkie warunki pracy i ciągłą produkcję, czyni C–410 mocnym, niezawodnym rozwiązaniem gotowym do znakowania przywieszek różniących się pod względem wielkości materiału i wymiarów.

METALOWY BĘBEN WYTŁACZAJĄCY WZORY NA PRZYWIESZKACH
UNIWERSALNY MAGAZYNEK ŁA DUJĄCY
C-410 wyposażona jest w zintegrowany, ręcz nie regulowany zasobnik, który może pomieścić 250 przywieszek o grubości 0,5mm, C-410 jest w szczególności dostosowany
do ciągłej produkcji seryjnej.
Ręcznie regulowany mechanizm ładujący, w C-410 może w prosty sposób umieszczać bębny o różnych rozmiarach i czcionkach. Sprawnie może być użyty by wytłoczyć wzory na innych tabliczkach identyfikacyjnych.
Do sprawnego wytłaczania różnych przywieszek w obrębie jednej drukarki ustawiona przy wieszka, może być gromadzona w zewnętrznym kartonie (magazynku), wyrzut przywieszki przez mechanizm boczny lub może być zbierana w magazynku typu FIFO, oferowanym jako opcja.
CIĘŻKI SYSTEM ZNAKOWANIA
C-410 jest wyposażona w ciężki system znakowania, posiadając silnik o wysokim momencie obrotowym, mocnym ramieniu wytłaczającym, ulepszonym bębnem, czcionkami do ciężkich prac. C-4 10 jest zaprojektowana do osobliwych cech przywieszek z różnych materiałów i wymiarów wlic zając w to: stal, żelazo, aluminium, brąz i inne. Rezultat znakowania oferujący najwyższe stan dardy jakości.
DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ WYTŁACZANYCH WZORÓW I DOSTĘPNYCH ROZMIARÓW CZCIONEK
W dostosowaniu do wielu różnych wymagań w przemyśle,C-410 może być wyposażona w różnorodne bębny wytłaczające i style czcionek.
Bęben wytłaczajacy posiada pojemność od 60 do 160 znaków, a specjalne bębny dostępne dla przemysłu samochodowego mieszając podwójną, specjalnie zaprojektowaną liczbe czcionek. Standardowy rozmiar czcionki mieści się w granicach 3-12mm. W wysokości i różnych kształtach wytłaczania i nacinania, specjalnych czcionek i logo mogą być wyprodukowane na życzenie klienta.

Wytłaczarka przywieszek C-410

Czcionki wytłaczane przez C-410